Z albumu rodzinnego pani Anny Tokarskiej, mieszkanki Bielan
Z albumów rodzinnych pana Krzysztofa Łuszczka
Wycieczki parafialne
I wycieczka
II wycieczka
III wycieczka
Z albumów rodzinnych pani Bronisławy Kanii
Dokument z 19 VIII 1948 r., Kraków, decyzja dotycząca podziału gruntów, Wydziału Budowlanego, oddział Pomiarów Miasta, strony postępowania – Konwent PP. Norbertanek w Krakowie – Zwierzyniec oraz obywatel Franciszek Kapałka.
Dokument w języku niemieckim, wydany 14 IV 1943 r. przez Generalgouvernement, Distrikt Krakau, Krakau, Stefansplatz 8. Adresat Herrn Franz Konopek (najprawdopodobniej chodziło o Franciszka Kapałkę).
Dokument wydany 06 III 1937 r. przez Zarząd Miejski w Stoł. Król. Mieście Krakowie, Wydział Administracji Ogólnej. Adresat Franciszek Kapałka. Dokument dotyczy zezwolenia na użytkowanie ulic i placów w mieście Krakowie dla celów przemysłowych – przewozu osób dorożkami samochodowymi.
Kartka pocztowa (szablon niemieckojęzyczny) z 30 XII 1939 r. adresowana do Tomasza Kapałki, nadawca Stanisław Kapałka.
Kartka pocztowa (ręcznie rysowana) z lutego 1916 r.
List Wyzwolenia – dokument z 1885 r. wydany w Tarnowie przez Stowarzyszenie Kowalskie i Ślusarskie.
Plan kuźni Franciszka Kapałki w Bronowicach małych (obecnie obowiązują inne granice dzielnic), rok nieznany.
Kraków, 22 XII 1893 r., świadectwo pana Franciszka Kapałki – czeladnika kowalstwa.
Franciszek Kapałka – ojciec pani Bronisławy Kanii (z domu Kapałka)
pamiętnik Franciszka Kapałki z lat 1914-1915
I wojna światowa w fotografiach Franciszka Kapałki
I wojna światowa (VIII rok 1914/15). Zdjęcie po bitwie Franciszka Kapałki (najprawdopodobniej mężczyzna oznaczony nad głową niebieskim długopisem). Kapałka pochodził z Bronowic, w późniejszych latach ożenił się z Przegorzalanką i osiadł w Przegorzałach.
Przyrów, 30 VI 1915 r. Franciszek Kapałka w mundurze wojska austriackiego. Zdjęcie wysłane do siostry – ,,Najukochańsza Siostro. Serdeczne pozdrowienia zasyłam aż z Przyrowa, wraz z moją fotografią, na pamiątkę mej służby wojskowej w roku 1914-1915. Bywaj zdrowa. Twój Brat Franciszek”.
Zdjęcie Franciszka Kapałki (zaznaczony nad głową niebieskim długopisem), zdjęcie pochodzi z okresu z I wojny światowej, w której Kapałka służył. Pozostałe osoby niezidentyfikowane. Autor zdjęcia nieznany.
Zdjęcie z okresu I wojny światowej, w której brał udział Franciszek Kapałka. Data i miejsce nieznane.
Buczacz, 1916 r., kartka rysowana przez Franciszka Kapałkę.
Zdjęcie z okresu z I wojny światowej, 1915 r., pamiątka ze szpitala, wśród pacjentów Franciszek Kapałka. Kapałka w czasie wojny był ranny, przechodził też tyfus.
Zdjęcie z okresu z I wojny światowej, 1915 r., pamiątka ze szpitala, wśród pacjentów Franciszek Kapałka. Kapałka w czasie wojny był ranny, przechodził też tyfus.